Ranking kont osobistych Styczeń 2023

Premie nawet do 500 zł

Konta bankowe , które założysz przez internet

Ranking kont dla dwojga
Najlepsze konta bankowe. Ostatnia aktualizacja 09.01.2023
  • Sortuj według oceny
  • Najbardziej popularne
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 210
Dodaj do porównania

1. ING konto Direct z premią do 200 zł i kontem oszczędnościowym 8%

Miejsce 1 1 1. ING konto Direct z premią do 200 zł i kontem oszczędnościowym 8%
9.1
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 210
Dodaj do porównania

2. mBank eKonto z premią do 450 zł

Miejsce 2 2 mbank
9.3
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 209
Dodaj do porównania

3. Pekao Konto Przekorzystne z 8% na koncie oszczędnościowym + 200 zł premii

Miejsce 3 3 3. Pekao Konto Przekorzystne z 8% na koncie oszczędnościowym + 200 zł premii
8.9
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 210
Dodaj do porównania

4. Santander Konto Jakie Chcę z premią 500 zł za aktywne bankowanie + 300 zł zwrotu za rachunki

4 4. Santander Konto Jakie Chcę z premią 500 zł za aktywne bankowanie + 300 zł zwrotu za rachunki
9.1
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 208
Dodaj do porównania

5. BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Dobry Start”

5 5. BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Dobry Start”
9.3
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 209
Dodaj do porównania

6. Nest Bank – Nest Konto za bezwarunkowe 0 zł !

KONTO ZA 0 ZŁ 6 Nest Bank
9.4
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 208
Dodaj do porównania

7. Millenium Konto 360° w promocji „Konto 360 z premią 360 zł”

7 7. Millenium Konto 360° w promocji „Konto 360 z premią 360 zł”
8.9
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 207
Dodaj do porównania

8. PKO BP Konto za zero

8 PKo Bank Polski
9.4
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 208
Dodaj do porównania

9. Alior Bank Konto Jakże Osobiste z bonusem do 400 zł

9 9. Alior Bank Konto Jakże Osobiste z bonusem do 400 zł
9

Ranking kont osobistych Styczeń 2023

W poszukiwaniach najlepszego rachunku bankowego warto wykorzystać ranking kont osobistych i uwzględnić propozycje wszystkich banków. Nie powinniśmy się bać korzystać z nowych ofert, ponieważ często dają one możliwość uiszczania mniejszych opłat za podstawowe usługi bankowe, jak i szansę na lepsze ulokowanie naszych oszczędności.

Wybierając najlepsze konto osobiste, należy kierować się bardziej względami praktycznymi, niż jedynie sympatiami wobec jakiegoś banku. Polacy nie lubią przechodzić z jednej placówki do drugiej – mają wówczas wrażenie, iż tracą coś pewnego na rzecz czegoś niepewnego. Trzeba sobie jednak uświadomić, że oferty banków ciągle się zmieniają – i to często na lepsze z perspektywy klienta. Każdy bank bowiem stara się jak najlepiej dostosować do potrzeb klientów – a te przecież ciągle się zmieniają i są coraz większe.

Z bogatej oferty rachunków osobistych banków, do naszego rankingu, wyselekcjonowaliśmy jedynie te, które są najkorzystniejsze dla klienta pod względem wysokości opłat i ewentualnych korzyści. Zatem każdy bank ma reprezentanta w postaci najatrakcyjniejszego konta osobistego z jego oferty dla przeciętnego użytkownika pod względem kryterium cena/korzyści.

Jeszcze kilka lat temu, podstawą wyboru konta bankowego była wysokość opłat. Dzisiaj, banki by “przyciągnąć” nowego klienta do siebie, zaczęły wprowadzać różnego rodzaju promocje bankowe (bonusy pieniężna, zwroty, moneybacki, karty podarunkowe) najczęściej powiązane z premiowaniem aktywnego korzystania z konta (np. dokonywanie określonej kwoty transakcji kartą czy też określonej kwoty przelewów). Czasami taka promocja to po prostu forma “ukrycia” wyższych opłat, dlatego warto zawsze przeanalizować dokładne warunki i opłacalność danej promocji.

Ranking kont bankowych dla dwojga

Opłaty
za
prowadzenie
konta

Zanim jednak przejdziemy do opisu darmowych kont osobistych, warto wspomnieć o rachunkach, które będą wymagały od nas określonych opłat. Według prawa bankowego wszystkie polskie banki muszą zaproponować swoim klientom coś na kształt darmowego rachunku. Pamiętajmy jednak, że są to dość okrojone opcje i klient z bardziej rozbudowanymi potrzebami, będzie naturalnie poszukiwał kont, „które mogą więcej”. Trudno sobie na przykład wyobrazić sytuację, gdy bank pokrywa za nas wszystkie opłaty za przelewy. Instytucji bankowej zwyczajnie by się to nie opłacało. Na jakie więc koszta musimy się przygotować, poszukując konta osobistego dla siebie?

  • Opłaty za kartę – gdy zostanie spełniona wymagana ilość transakcji kartą (lub mamy odpowiednie miesięczne wpływy), zwykle nie musimy za nią płacić. Pamiętajmy jednak o tym, że mogą nam się zdarzyć płatności kartą w międzynarodowym sklepie internetowym lub podczas zagranicznej wycieczki. W takim przypadku dodatkowa opłata będzie czymś naturalnym.
  • Koszty przelewów – brak opłat spotka nas, gdy wykonujemy kilka standardowych przelewów miesięcznie. Gdy jednak regularnie korzystamy z tej opcji (także w wersji zagranicznej) lub korzystamy z przelewów błyskawicznych, w żaden sposób nie unikniemy opłaty. Banki po prostu muszą na czymś zarabiać.
  • Opłaty za korzystanie z bankomatów – zwykle korzystanie z bankomatów należących do naszego banku nie wiąże się z żadną opłatą. Wystarczy jednak tylko skorzystać z „obcego automatu” lub wypłacić środki w zagranicznym bankomacie, a opłaty zostaną naliczone.
Ranking kont bankowych dla dwojga

Jak działa nasz ranking kont osobistych ?

Tabelki z ofertami kont wyświetlane są od góry od najlepiej ocenianych i pokazują podstawowy zakres informacji o danym rachunku. Jeśli któraś oferta Cię zainteresowała, możesz:

Najlepszy wybór na konto osobiste za 0 zł

Konto nie jest co prawda darmowe bezwarunkowo, ale przy spełnieniu warunku płacenia kartą możemy mieć to konto za 0 zł bez żadnych ukrytych opłat, co możemy potwierdzić my i nasi użytkownicy.

1. ING konto Direct z premią do 200 zł i kontem oszczędnościowym 8%

Nowoczesne i wygodne konto z opcją darmowych przewalutowań. Ponadto darmowe, jeśli spełnimy kilka warunków. Bardzo dobra opcja dla podmiotów rozpoczynających działalność (opłata za prowadzenie wynosi 0 zł przez rok od zawarcia umowy).
4.8/5 - ( ilość głosów: 69)
Twojportfel.eu - Rankingi produktów finansowych
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart