...
Oblicz ratę kalkulatorem
I wnioskuj przez internet
Kredyty konsolidacyjne
Kwota pożyczki
Okres spłaty mies
Licencja jest zablokowana.

Połącz kilka kredytów w jedną niższą ratę

Zastanawiasz się, co to jest kredyt konsolidacyjny i czy warto z niego skorzystać? To rozwiązanie pozwoli połączyć Twoje różne kredyty w jeden. Dzięki niemu możesz płacić znacznie niższą ratę i zapanować nad swoimi finansami lub znacznie obniżyć koszt obsługi zobowiązań. Kredytem konsolidacyjnym możesz spłacić kredyty gotówkowe, zadłużenie na kartach kredytowych, a w określonych przypadkach również zobowiązania z firm pożyczkowych. W niektórych bankach możesz dostać kredyt konsolidacyjny online (podobnie jak kredyt gotówkowy). Bank może Cię jednak poprosić o dostarczenie dokumentów dotyczących kredytów, które mają zostać skonsolidowane. Może być potrzebna np. informacja o aktualnym stanie zadłużenia z numerem rachunku do spłaty kredytu.

Jeśli masz kilka zobowiązań, spłacasz ich raty w różnych terminach i wydaje Ci się, że ich koszt jest za wysoki, to dobrym rozwiązaniem będzie kredyt konsolidacyjny. Gdzie najłatwiej dostać? Najpierw skorzystaj z aktualnego rankingu kredytów konsolidacyjnych i wybierz oferty, które będą dla Ciebie najlepsze. Porównaj wysokość raty i dopasuj okres spłaty. Pamiętaj, że wydłużając spłatę, zmniejszasz miesięczną ratę, ale zwiększa się koszt kredytu. Wypełnij prosty formularz i poproś o kontakt doradcy. Nie wysyłaj wniosku tylko do jednego banku. Jeśli porozmawiasz z kilkoma bankami, zwiększysz swoją szansę na szybkie otrzymanie kredytu konsolidacyjnego na dobrych warunkach.

Co wpływa na przyznanie kredytu konsolidacyjnego ?

Jeśli chcesz wziąć kredyt konsolidacyjny, zdolność kredytowa będzie miała kluczowe znaczenie. Bank sprawdzi, czy Twoje aktualne dochody pozwolą Ci na spłatę nowego kredytu. Do liczenia zdolności bank nie będzie przyjmował zobowiązań, które zostaną spłacone kredytem konsolidacyjnym, ale policzy inne zobowiązania np. alimenty. Bank sprawdzi Cię również w bazach, przede wszystkim w rejestrze Biura Informacji Kredytowej. Są w nim przechowywane informacje o tym, w jaki sposób spłacasz swoje kredyty. Jeśli zobowiązania obsługujesz regularnie, bez większych opóźnień i masz wystarczający dochód, to bank będzie mógł Ci przyznać kredyt konsolidacyjny.

 

Ile
kredytów
możesz
skonsolidować ?

Konsolidacja kredytu polega na połączeniu kilku zobowiązań w jeden kredyt. Celem konsolidacji jest obniżenie raty, uporządkowanie finansów lub obniżenie kosztów obsługi kilku zobowiązań. Każdy bank może indywidualnie określić liczbę kredytów, które możesz spłacić kolejną pożyczką. Zazwyczaj nie ma problemu, żeby skonsolidować nawet kilka kredytów, pożyczek czy kart kredytowych w różnych bankach. Możliwa jest również konsolidacja kredytu gotówkowego z hipotecznym. W takim przypadku bank udzieli Ci nowego kredytu hipotecznego, którym spłaci obecną hipotekę i dodatkowo dostaniesz środki na spłatę kredytu gotówkowego. Pieniędzy nie dostaniesz do ręki, bank sam spłaci Twoje zobowiązania.

Oceń nasz ranking

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

ocena 0 / 5. Ilość oddanych głosów : 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy

Twojportfel.eu - Rankingi produktów finansowych 2024
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart